Хто ми

Careerjet - система пошуку роботи, спроектована для полегшення цього процесу через Інтернет. Вона відображає величезний перелік вакансій опублікованих в Інтернет, за допомогою однієї вичерпної бази даних, звертаючись до сторінок компаній, рекрутингових агенств і рекрутингових сайтів, що містять вакансії. Використовуючи простий інтерфейс, користувач може запросити інформацію без потреби відвідин кожного сайту окремо. Самі вакансії не зберігаються Careerjet, користувач лише перенаправляється на сайт-оригінал.
Мережа пошуку роботи Careerjet містить в собі понад 90 країн, змальовує окремі інтерфейси, які перекладаються на 28 мов.

Наша технологія

Careerjet використовує інтелектуальні програми, що працюють на кластері компьютерів, для розпізнавання переліку вакансій в Інтернет. Це можуть бути сайти компаній, що мають одну або дві вакансії, або спеціалізовані сайти з сотнями вакансій. Згодом, ці сайти регулярно скануються і нові вакансії додаються в базу даних Careerjet. Більш ніж 58,000 сайтів скануються щоденно.

Як з нами зв'язатися

Якщо у вас виникли питання або пропозиції, зв'яжіться з нами.