Політика Конфіденційності Careerjet

що:
де:
 

Політика Конфіденційності Careerjet

Конфіденційність Вашої інформації дуже важлива для Careerjet Ltd (далі "Careerjet"). Даний розділ описує, як Careerjet збирає, використовує і виявляє Вашу особисту інформацію під час використання нашого сайту - http://www.careerjet.ua (далі "Сайт").

Перегляд Інформації

Під час використання Вами сайту Careerjet наші сервери можуть побічно збирати інформацію про Ваші дії, включаючи переглянуті сторінки, час перегляду та інформацію про браузер. Ця інформація використовується для персоналізації, в адміністративних цілях та для поліпшення роботи сайту.

Надана Вами Особиста Інформація

Ви можете відвідувати наш сайт без надання особистій інформації. Проте, у деяких розділах ми запитуємо особисту інформацію (ім'я, e-mail, адреса, резюме). Вона буде використана для надання інформації, що Вами запитується, а також в адміністративних цілях і в цілях поліпшення сайту.

Розголошування Особистої Інформації

Ми не розголошуємо особисту інформацію третім особам, окрім випадків, коли Ви самостійно запитуєте сайт зробити це. Наприклад, при подачі заяви працедавцеві на відкриту вакансію через Careerjet або, якщо Ваше резюме доступне для пошуку будь-якому працедавцеві.
Хоча, при певних обставинах, ми зобов'язані розкрити інформацію Уряду, або іншим третім особам. Також, за умови, коли Careerjet стане часткою іншої організації, де до неї перейдуть усі права і обов'язки відносно Вашої особистої інформації, як це описано раніше.

Безпека

У цілях збереження конфіденційності Вашої особистої інформації Careerjet застосовує відповідні заходи безпеки. Проте, певні ризики не можуть бути виключені повністю і Careerjet не може гарантувати розкриття Вашої особистої інформації окрім випадків, раніше описаних у даному розділі.

Зміни У Політиці Конфіденційності

Ми маємо право вносити будь-які поліпшення до даного розділу у будь-який час, виславши відкоректований варіант на Ваш e-mail, або опублікувавши на нашому сайті.

Додаткові Питання?

Якщо у Вас є додаткові питання по даному розділу - зв'яжіться з нами.