Шукачам Рекламодавцям

Перелічіть ваші вакансії на Careerjet

У список ваших завдань на Careerjet, ми надаємо високий видимість оголошень досягнення цілеспрямованих кандидатів.

Ви платите тільки коли здобувач зацікавлений в одному з ваших вакансії, натискає на посаду знайти на Careerjet, щоб дізнатися більше перед його застосуванням.

Роздрібна ціна за клік UAH 1.00

As soon as your Careerjet advertiser account is credited (minimum credit is UAH 1,000.00), your jobs are listed on our search engine and candidates can view them. When your account runs out of credit, your listings are downgraded, and then suspended. Simply top up your account to reactivate your listings.

Зручний інтерфейс дозволяє управляти списки і відслідковувати статистику.

Сприяння завдань на Careerjet

Після того як робочі місця приведені Ви можете подальшого розвитку, щоб вони з'явилися у верхній частині результатів пошуку Careerjet.

Наш рекламний інструмент заснований на аукціоні систему, яка дозволяє встановити ціну за клік, починаючи від UAH 1.05.

Наш рекламний інструмент має 3 важливих атрибутів:

  • Він призначений для: Рекламні пропозиції про роботу з'являється тільки у верхній частині результатів пошуку, якщо він відповідає на пошук ключових слів здобувача.
  • Це гнучка: Зручний інтерфейс Careerjet у дозволяє вибрати списки ви хочете розмістити у верхній частині результатів пошуку.
  • Це ефективно: тільки одне завдання у верхню результатів пошуку дозволить значно поліпшити його видимість для кваліфікованих кандидатів.

Ми приймаємо:

Credit Cards Accepted: Visa, Master Card, American Express, Maestro, Cirrus, Switch, Solo, PayPal and World Pay